Certifikát Ověřeno zákazníky

Reklamační řád

§ 9 Uplatnění reklamace (reklamační řád)

9.1. Kupující je povinen dodané zboží ihned zkontrolovat bez zbytečného odkladu a o případných zjištěných závadách informovat prodávajícího nejpozději do 3 dnů a to písemnou formou (e-mail). Na základě zákona č. 367/2000 má nakupující právo na odstoupení od kupní smlouvy bez udání důvodu do 14 dnů od převzetí zboží s výjimkou audionahrávek a multimediálních CD-ROM, u kterých byl porušen obal. Vrácené zboží nesmí být poškozené nebo jinak znehodnocené, v případě multimediálních a audio nosičů (CD, MC, CD-ROM) nesmí být porušen igelitový přebal. Dodavatel je v takovém případě oprávněn si účtovat manipulační a storno poplatky vyjadřující jeho náklady ve výši 250 Kč.

9.2. Pokud by závada byla způsobena naší stranou (stranou prodávajícího), bude Vám zboží v odpovídající kvalitě obratem dodáno na naše náklady (na náklady prodávajícího).

9.3. V písemném oznámení kupující uvede zjištěné závady (druh, čím se projevují) a odešle jej na adresu: info@filmarena.cz, zboží nám poté doručí poštou či osobně na adresu: Filmarena.cz, Poděbradská 339/20, 190 00  Praha 9.

9.4. V případě komplikací je možné nás kontaktovat na e-mailové adrese : info@filmarena.cz

9.5. Prodávající se zavazuje informovat kupujícího nejpozději do 5 dnů od obdržení reklamace o stavu a vyřízení.

9.6. Prodávající nezodpovídá za problémy vzniklé nesprávným použitím zboží.

9.7. U reklamací SteelBooků posuzuje prodávající jednotlivé vady na základě manuálu a instrukcí získaných od výrobce. Manuál STEELBOOK (R) PRODUCT SPECIFICATION.PDF je k nahlédnutí ZDE.