Certifikát Ověřeno zákazníky

Kredity a kreditní systém

Kreditní systém jsme připravili pro všechny registrované zákazníky, aby si mohli své konto rychle a flexibilně spravovat.

Hlavními výhodami tohoto systému jsou:

  1. Přehledná evidence a správa
  2. Možnost jednorázově nabít své konto kartou, převodem nebo hotově
  3. Pohodlné čerpání kreditů při placení objednávek
  4. Evidence přeplatků
  5. Časová neomezenost (vyčerpat můžete kdykoliv)
  6. Úspora peněz a času

Kredity1. Přehledná evidence a správa spočívá v pohodlném systému, který Vám bude neustále zobrazovat stav Vašich kreditů na obrazovce.

2. Po přihlášení si můžete své konto dobít platební kartou, převodem z bankovního účtu nebo hotově na naší pobočce. Jak často si budete prostředky dobíjet je jen na Vás.

3. Při placení objednávky uvidíte po přihlášení stav Vašich kreditů na obrazovce. Jakoukoliv objednávku můžete zaplatit ze svých kreditů. Pokud jich náhodou nebudete mít dostatek, můžete si jednorázově kdykoliv dobít. Celá operace nebude trvat déle než pár minut.

4. Všechny Vaše přeplatky za nedostupné tituly Vám připíšeme do kreditů. Ty si pak můžete kdykoliv vybrat k úhradě dalších objednávek.

5. Kredity, které si u nás nabijete nebo od nás získáte si můžete vybrat kdykoliv. Nejsou časově omezené

6. Ušetříte hlavně čas a peníze.

  • Ušetřite čas tím, že nebudete muset neustále sahat pro kartu nebo přihlašovat se do internetového bankovnictví, popřípadě nosit peníze u sebe.
  • Ušetříte peníze díky levnějšímu poštovnému u kterého Vám odpadne doběrečné za každou zásilku.

 

Kredity nelze směnit za peněžní hotovost.

Pokud budete mít jakýkoliv dotaz či připomínku, budeme velmi rádi když kontaktujete náš tým emailem info@filmarena.cz nebo telefonicky na číslo 775 590 770.