Certifikát Ověřeno zákazníky

TWILIGHT SÁGA: Rozbřesk - Část 1. Speciální edice (2 DVD)

Název titulu:TWILIGHT SÁGA: Rozbřesk - Část 1. Speciální edice
Originál:Twilight Saga: Breaking Dawn: Part One (USA, 2011)
Katalogové č.:1013377
Formát:DVD
Kategorie:Dramatické filmy, Fantasy filmy, Romantické filmy
V prodeji od:6. 2. 2013
Dostupnost:
vyprodáno  
Kdy zboží dostanu?

Naše cena: 199 Kč (vč. DPH)

Zvuk:Dolby Digital 5.1 anglicky
Dolby Digital 5.1 česky
Dolby Digital 5.1 maďarsky
Titulky:anglické, české, maďarské, slovenské
Délka:111 minut
Hrají:Kristen Stewart, Robert Pattinson, Peter Facinelli, Kellan Lutz, Ashley Greene, Jackson Rathbone, Nikki Reed, a další >
Režie:Bill Condon
Poznámka:DVD již neobsahuje dárek v podobě fotografií.
Sdílení:

Twilight sága: Rozbřesk - Část 1. (2dvd)

Speciální dvoudisková edice

4. díl upíří ságy. VĚČNOSTÍ TO TEPRVE ZAČÍNÁ.

V napjatě očekávaném čtvrtém pokračování upíří romance Twilight sága má svatba, líbánky anarození dítěte Belly (Kristen Stewart) a Edwarda (Robert Pattinson) nečekané a šokující důsledky pro ně samotné i pro ty, které milují. Vše navíc komplikuje vlkodlak Jacob Black (Taylor Lautner).

 

Disk první: Film

Disk druhý: Bonusy

  • Jacobův osud (7 minut)
  • Láska, smrt, zrození (83 minut)
  • Svatební video Edwarda a Belly (8 minut)

Recenze TWILIGHT SÁGA: Rozbřesk - Část 1. Speciální edice (2 DVD)

V poslední době se Twilight sága skloňuje ve všech pádech, jak to tedy ve skutečnosti vypadá s Edwardem a Bellou v první části Rozbřesku? Vezmou se? Budou konečně plnit manželské povinnosti, a co na to Jacob?

Pro neznalé se jedná o příběh o dívce Bella, která se zamiluje do chlapce Edwarda, o kterém později zjistí, že je upírem. Společně čelí nepřátelství jiných upírů a ranám osudu.

Bella odjíždí se svým milovaným Edwardem na líbánky, kde Bella otěhotní a začne čekat Edwardovo dítě. Z takové věci, by měli mít všichni radost, řeknete si, ale opak je pravdou, všichni jsou v šoku a vzhledem k tomu, že se jedná o dítě, které je napůl člověk a napůl upír všichni mají strach o Bellyno zdraví.

Na pocity postav se režie silně zaměřuje, pocity postav jsou silně vykreslovány a společně s hudbou vytváří svíravý dojem, což by se dalo na jednu stranu považovat za jednoduchý trik, který má zahrát divákovi na city, ale důležité je vzít na vědomí, že emoce jsou nedílnou součástí tohoto příběhu a suše vyprávěný děj by už nebyl on kult Stmívání.

Za zmínku stojí obstojné herecké výkony, které vcelku naplňují charaktery postav. Díky čemuž se dostáváme k další výtce a to je trochu křečovité držení se předlohy a dialogů, které kazí dobré herecké výkony, ovšem ty slabé vyvyšují.

Robert Pattinson není rozhodně špatný herec, skvěle hrál v Remember me, nebo v Harry Potterovské sérii, tady jeho herectví ovšem nevyniká, což je právě vlivem scénáře a práce s předlohou, stejně tak je na tom slečna Bella, která výborně hrála v The Runaways nebo v Úkrytu a najednou tady není co hrát a herečka stojí na plátně s jedním obličejem celý film.

A jsme u finále, které je rozpůlené přesně tak, jak by si znalec předlohy představoval, a konečný záběr všechny fanynky určitě navnadí na další pokračování.

DVD i Blu-ray Twilight Saga: Rozbřesk - část 1 by měly oficiálně vyjít 16. března 2012, DVD ve dvoudiskové edici, Blu-ray pouze na jednom disku. U DVD edice bude na prvním disku film s českým dabingem Dolby Digital 5.1, na druhém disku budou bonusy, které pravděpodobně nebudou obsahovat český dabing, ale pouze české titulky. Každopádně distribuce se snažila vybavit DVD i Blu-ray disk tak, aby si všichni, kdo mají tento film rádi, přišli na své. Na DVD naleznete spoustu bonusů, na Blu-ray zase super kvalitu i zvuku v plném rozlišení.

Pro:

+ Kvalitní pokračování zaběhlé série, která se nijak od předlohy nemění a divák se nemusí bát, že by filmař zničil jeho oblíbený příběh

Proti:

- Slabší scénář a práce s předlohou filmu.
- Pro neznalce na začátku trochu problém zorientovat se v příběhu, který ale postupem času odpadá.
- Pozor! Pro lidi, kteří nemají rádi silně romantické filmy tento film není. Doporučujeme nejprve zhlédnout předchozí díly.

Autor: Filmarena.cz

Fotogalerie z recenze TWILIGHT SÁGA: Rozbřesk - Část 1. Speciální edice (2 DVD)

TWILIGHT SÁGA: Rozbřesk - Část 1. Speciální edice (2 DVD)TWILIGHT SÁGA: Rozbřesk - Část 1. Speciální edice (2 DVD)TWILIGHT SÁGA: Rozbřesk - Část 1. Speciální edice (2 DVD)
TWILIGHT SÁGA: Rozbřesk - Část 1. Speciální edice (2 DVD)TWILIGHT SÁGA: Rozbřesk - Část 1. Speciální edice (2 DVD)TWILIGHT SÁGA: Rozbřesk - Část 1. Speciální edice (2 DVD)

 

 

Související produkty

TWILIGHT SÁGA: Rozbřesk - Část 1. (Blu-ray)

TWILIGHT SÁGA: Rozbřesk - Část 1. (Blu-ray)

399 Kč

 
KRÁSKA A ZVÍŘE 3D + 2D (Blu-ray 3D + Blu-ray)

KRÁSKA A ZVÍŘE 3D + 2D (Blu-ray 3D + Blu-ray)

594 Kč

 

 
Kráska a zvíře (DVD)

Kráska a zvíře (DVD)

99 Kč

 

 
Kráska a zvíře (Blu-ray)

Kráska a zvíře (Blu-ray)

199 Kč

 

 
DOKONALÁ LEŽ (Blu-ray)

DOKONALÁ LEŽ (Blu-ray)

424 Kč

 

 
Kráska a zvíře + Popelka + Zloba - Královna černé magie Kolekce (3 DVD)

Kráska a zvíře + Popelka + Zloba - Královna černé magie Kolekce (3 DVD)

424 Kč

 

 
ŽELARY Remasterovaná verze (Blu-ray)

ŽELARY Remasterovaná verze (Blu-ray)

99 Kč

 

 
Harry Potter a Princ dvojí krve (DVD)

Harry Potter a Princ dvojí krve (DVD)

149 Kč