Certifikát Ověřeno zákazníky

STŘEDOZEM Kolekce (6 DVD)

Název titulu:STŘEDOZEM Kolekce
Originál:Middle Earth (USA/Velká Británie/Nový Zéland, 2016)
Katalogové č.:1022056
Formát:DVD
Kategorie:Dobrodružné filmy, Dramatické filmy, Fantasy filmy, SBĚRATELSKÉ EDICE, KOLEKCE
V prodeji od:16. 11. 2016
Dostupnost:
do 3 dnů  
Kdy zboží dostanu?

Naše cena: 629 Kč (vč. DPH)

Běžná cena s DPH: 699 Kč
Ušetříte: 70 Kč (10%)
Zvuk:Dolby Digital 5.1 anglicky
Dolby Digital 5.1 česky
Titulky:české
Délka:170 + 161 + 144 + 171 + 172 + 192 minut
Hrají:Martin Freeman, Ian McKellen, Richard Armitage, Ken Stott, Graham McTavish, William Kircher, James Nesbitt, a další >
Režie:Peter Jackson
Sdílení:

 

Středozem kolekce - kinoverze (6DVD)

Middle Earth Collection

Kolekce obsahuje:

  • Hobit: Neočekávaná cesta 
  • Hobit: Šmakova dračí poušť 
  • Hobit: Bitva pěti armád
  • Pán prstenů: Společenstvo Prstenu
  • Pán prstenů: Dvě věže 
  • Pán prstenů: Návrat krále 

 

HOBIT: NEOČEKÁVANÁ CESTA 

První díl trilogie Hobit: Neočekávaná cesta natočený na námět stejnojmenné nadčasové klasiky z pera J. R. R. Tolkiena sleduje hlavního hrdinu Bilba Pytlíka. Ten je spolu s čarodějem Gandalfem a třinácti trpaslíky vedenými Thorinem Pavézou vržen do velkolepého dobrodružství: musí od strašlivého draka Šmaka vydobýt zpět ztracené království trpaslíků Erebor.

Cesta je zavede do Velké divočiny, přes zrádný kraj plný skřetů, orků a smrtících vrků i za tajemnou a zlověstnou postavou známou jen jako Černý mág. Během putování prosťáček Bilbo nejen odhalí hluboko v sobě lstivost a odvahu, která překvapí i jeho samotného, ale také získá „miláška“- prsten, který je svázán s osudem celé Středozemě tak, že si to Bilbo neumí ani představit.

Hrají: Martin Freeman, Stephen Hunter, Peter Hambleton, Eric Vespe, Ian McKellen, James Nesbitt, Jeffrey Thomas, John Callen, Graham McTavish, Mark Hadlow, Richard Armitage, Cate Blanchett, Elijah Wood, Andy Serkis, Hugo Weaving, Christopher Lee, Lee Pace, Dean O'Gorman, Aidan Turner, Ian Holm, Adam Brown, Jed Brophy, Conan Stevens, William Kircher, Sylvester McCoy, Ken Stott, Manu Bennett
 

Režie: Peter Jackson
Kamera: Andrew Lesnie
Hudba: Howard Shore
Scénář: Fran Walsh, Philippa Boyens, Peter Jackson, Guillermo del Toro

Zvukové formáty: česky DD 5.1 / anglicky DD 5.1 / turecky DD 5.1 
Titulky: české, anglické pro neslyšící, chorvatské, slovinské, srbské, turecké
 

Obrazové formáty: 16:9 / 2,40:1
 

HOBIT: ŠMAKOVA DRAČÍ POUŠŤ

HOBIT BILBO PYTLÍK, ČARODĚJ GANDALF A 13 TRPASLÍKŮ vedených Thorinem Pavézou dál míří ke ztracené trpasličí říši Erebor.

Cestou narazí na kožoměnce Medděda, obří mirkwoodské pavouky a vůdce lesních elfů Legolase, Tauriel a krále Thranduila a pak s tajemným mužem zvaným Bard proklouznou do Jezerního města. Nakonec dorazí k Osamělé hoře, kde je čeká jejich největší nepřítel - drak Šmak.

Hrají: Martin Freeman, Ian McKellen, Benedict Cumberbatch, Luke Evans, Orlando Bloom, Evangeline Lilly, Richard Armitage, Graham McTavish, James Nesbitt, John Callen, Cate Blanchett, Manu Bennett, Lee Pace, Aidan Turner, Billy Connolly, Stephen Fry, William Kircher, Conan Stevens, Dean O'Gorman, Mark Hadlow, Jeffrey Thomas, Stephen Hunter, Peter Hambleton, Kiran Shah, Adam Brown, Jed Brophy, Sylvester McCoy, Christopher Lee, Peter Jackson, John Bell
 

V českém znění: Persbrandt (Medděd), Oldřich Vlach - Ken Stott (Balin), Tomáš Karger - Graham McTavish (Dwalin), Vojtěch Hájek - Dean O'Gorman (Fili), Michal Holán - Aidan Turner (Kili), Libor Bouček - James Nesbitt (Bofur), Bohuslav Kalva - John Callen (Oin), Petr Neskusil - Adam Brown (Ori), Jiří Hromada - Mark Hadlow (Dori), Tomáš Borůvka - Peter Hambleton (Gloin), Ladislav Cigánek - Jed Brophy (Nori), Milan Slepička - Stephen Hunter (Bombur), Vladimír Kudla - William Kircher (Bifur), Václav Knop - Sylvester McCoy (Radagast), Simona Postlerová - Cate Blanchett (Galadriel), Michal Jagelka - Orlando Bloom (Legolas), Andrea Elsnerová - Evangeline Lilly (Tauriel), Lumír Olšovský - Lee Pace (král Thraindul), Petr Lněnička - Luke Evans (Bard lučištník), Jiří Schwarz - Stephen Fry (starosta), Aleš Procházka - Benedict Cumberbatch (drak Šmak), Daniel Krejčík - John Bell (Bain), Petr Gelnar - Craig Hall (Galion), Miroslav Saic - Tim Gordon (obchodník se starožitnostmi), Roman Hájek - Robin Kerr (Elros), Jan Szymik - Nick Blake (Percy), Jaroslav Kaňkovský - Ben Mitchell (Narzug), Bohdan Tůma - Ryan Gage (Alfrid), Anna Nemčoková - Mary Nesbitt (Tilda), Terezie Taberyová - Peggy Nesbitt (Sigrid), Miroslava Pleštilová - Sarah Peirse (Hilda Blanca), Nikola Votočková - Katie Jackson (Betsy Butterburová), Pavel Tesař, Radek Kuchař a další....
 

Režie: Peter Jackson
Kamera: Andrew Lesnie
Hudba: Howard Shore
Scénář: Fran Walsh, Philippa Boyens, Peter Jackson, Guillermo del Toro

Zvukové formáty: česky DD 5.1 / anglicky DD 5.1 NF / turecky DD 5.1 
Titulky: české, anglické pro neslyšící, arabské, dánské, finské, hebrejské, islandské, norské, rumunské, švédské, turecké

Obrazové formáty: 16:9 / 2,40:1

 

HOBIT: BITVA PĚTI ARMÁD

„Hobit: Bitva pěti armád" uzavírá epické dobrodružství Bilbo Pytlíka, Thorina Pavézy a skupiny trpaslíků.

Když se jim v boji proti draku Šmakovi podařilo dobýt zpět svou vlast, nechtěně vypustili do světa smrtící sílu. Rozzuřený Šmak dští svůj spalující hněv na bezbranné muže, ženy a děti v Jezerním městě. Thorinova posedlost hromaděním znovu nabytého pokladu, kterému i přes Bilbovu snahu obětuje přátelství i čest, dožene Hobita k zoufalému a nebezpečnému rozhodnutí.

Ale ještě větší nebezpečí je čeká. Sauron, o jehož krocích nikdo kromě čaroděje Gandalfa nic netuší, tajně vyslal obrovskou armádu Skřetů, aby zaútočila na Osamělou horu. S tím, jak se stahují mračna stupňujícího se konfliktu, jsou Trpaslíci, Elfové a Lidé postaveni před volbu, zda se sjednotí či budou zničeni. Budoucnost Středozemě visí na vlásku a v epické bitvě pěti armád bojuje Bilbo o život svůj i svých přátel.

Režie: Peter Jackson
Kamera: Andrew Lesnie
Hudba: Howard Shore
Scénář: Fran Walsh, Philippa Boyens, Peter Jackson, Guillermo del Toro

Zvukové formáty: česky DD 5.1 / anglicky DD 5.1 / turecky DD 5.1 
Titulky: české, anglické pro neslyšící, arabské, dánské, finské, islandské, norské, rumunské, švédské, turecké

Obrazové formáty: 16:9 / 2,40:1

 

PÁN PRSTENŮ: SPOLEČENSTVO PRSTENU

Hlavním hrdinou je hobit Frodo Pytlík, který se ve své vlastní domovině zvané Středozemě dostal do samotného centra bitvy mytických proporcí. Bude muset během svého putování prokázat, že moc přátelství a individuální odvahy dokáže úspěšně čelit i těm nejničivějším silám temnoty. Frodova dobrodružství odstartuje dar jeho příbuzného Bilba.

Od něj získá magický prsten, který Froda postaví do soboje se silami zla reprezentovanými krutovládcem Sauronem. Ten touží za každou cenu získat prsten, protože je pro něj zdrojem neomezené moci, jedině s jeho pomocí se mu může podařit zotročit lid Středozemě a stát se jeho neomezeným pánem. Ve snaze čelit Sauronovým temným plánům, se musí Frodo spojit se několika dalšími bytostmi. Vytvoří s nimi takzvané Společenstvo složené z jeho přátel, čaroděje, elfa, trpaslíka a dalších pomocníků, se kterými se vydá na cestu na jejímž konci doufají, že se jim podaří prsten jednou provždy zničit.

Jejich cesta však prokáže, že nejenom magické prsteny, ale také sounáležitost všech živých bytostí mohou dokázat netušené věci. Musí však čelit nejen nebezpečím, která na ně číhají na územích ovládaných Sauronem, ale i rozkladné moci samotného prstenu.

Hrají: Elijah Wood, Ian McKellen, Viggo Mortensen, Sean Astin, Liv Tyler, Cate Blanchett, John Rhys-Davies, Billy Boyd, Dominic Monaghan, Orlando Bloom, Hugo Weaving, Sean Bean, Ian Holm, Andy Serkis

Režie: Peter Jackson
 

Zvukové formáty: česky 5.1 EX / anglicky 5.1 EX 
Titulky: české, anglické, bulharské, rumunské, slovinské, srbské

 

PÁN PRSTENŮ: DVĚ VĚŽE

Druhý díl filmové ságy o nebezpečném putování jehož cílem má být zničení prokletého prstenu moci začíná tam kde první skončil. Opět je hlavním hrdinou hobit Frodo. Ten se získal od svého příbuzného Bilba magický prsten po kterém touží temný Sauron a tak se dostal do samotného centra souboje mezi silami světla a temnot. Frodo jako vůdce společenství složeného z jeho přátel, kouzelníka, elfa, trpaslíka a dalších pomocníků pokračuje na cestě na vrchol sopky, aby zde prsten jednou provždy zničil.

První díl byl nominován na Zlatý glóbus a získal cenu AFI. Díky zájmu diváků překročil zisk 350 milionů dolarů a především přesvědčil příznivce knihy, že tento dnes již klasický příběh lze úspěšně zfilmovat. V nezměněné sestavě vám teď tvůrci předkládají druhý díl fantaskního putování.

Hrají: Elijah Wood, Ian McKellen, Viggo Mortensen, Sean Astin, Billy Boyd, Liv Tyler, John Rhys-Davies, Dominic Monaghan, Christopher Lee, Miranda Otto, Brad Dourif, Orlando Bloom, Cate Blanchett, Karl Urban

Režie: Peter Jackson

Zvukové formáty: česky 5.1 EX / anglicky 5.1 EX 
Titulky: české, anglické, bulharské, rumunské, slovinské, srbské

 

PÁN PRSTENŮ: NÁVRAT KRÁLE

Nadchází čas rozhodující bitvy o přežití Středozemě. Putování jednotlivých členů Společenstva prstenu se dostává do poslední a rozhodující fáze. Čaroděj Gandalf, elf Legolas a trpaslík Gimli spěchají s dědicem trůnu Aragornem na pomoc zemi Gondor, která odolává ohromnému Sauronovu vojsku.

Hobiti Frodo a Sam se v doprovodu Gluma snaží dostat hluboko do země Mordor, kde musí v ohních Hory osudu zničit magický Prsten moci. Jedině tak bude síla mocného pána temnot Saurona zlomena. Podaří se jim naplnit poslání Společenstva a zachránit Středozem? A za jakou cenu?

Hrají: Elijah Wood, Billy Boyd, Dominic Monaghan, Sean Astin, Ian McKellen, Ian Holm, Viggo Mortensen, Orlando Bloom, Liv Tyler, Christopher Lee, Cate Blanchett, John Rhys-Davies, Bernard Hill, Brad Dourif

Režie: Peter Jackson

Zvukové formáty: česky 5.1 EX / anglicky 5.1 EX 
Titulky: české, anglické, bulharské, rumunské, slovinské, srbské

 

Související produkty

PÁN PRSTENŮ Trilogie 1 - 3 Kolekce (6 DVD)

PÁN PRSTENŮ Trilogie 1 - 3 Kolekce (6 DVD)

599 Kč

 

 
PÁN PRSTENŮ Trilogie 1 - 3 Kolekce (3 Blu-ray)

PÁN PRSTENŮ Trilogie 1 - 3 Kolekce (3 Blu-ray)

999 Kč

 
HOBIT: Šmakova dračí poušť 3D + 2D (2 Blu-ray 3D + 2 Blu-ray)

HOBIT: Šmakova dračí poušť 3D + 2D (2 Blu-ray 3D + 2 Blu-ray)

799 Kč

 

 
HOBIT: Šmakova dračí poušť Kolekce Prodloužená verze (5 DVD)

HOBIT: Šmakova dračí poušť Kolekce Prodloužená verze (5 DVD)

599 Kč

 

 
HOBIT: Neočekávaná cesta 3D + 2D (2 Blu-ray 3D + 2 Blu-ray)

HOBIT: Neočekávaná cesta 3D + 2D (2 Blu-ray 3D + 2 Blu-ray)

799 Kč

 
HOBIT: Neočekávaná cesta Kolekce Prodloužená verze (5 DVD)

HOBIT: Neočekávaná cesta Kolekce Prodloužená verze (5 DVD)

599 Kč

 
HOBIT: Bitva pěti armád 3D + 2D (2 Blu-ray 3D + 2 Blu-ray)

HOBIT: Bitva pěti armád 3D + 2D (2 Blu-ray 3D + 2 Blu-ray)

799 Kč

 

 
HOBIT: Bitva pěti armád (DVD)

HOBIT: Bitva pěti armád (DVD)

199 Kč

 

 
HOBIT: Neočekávaná cesta (2 Blu-ray)

HOBIT: Neočekávaná cesta (2 Blu-ray)

399 Kč

 

 
HOBIT: Neočekávaná cesta Kolekce Prodloužená verze (3 Blu-ray)

HOBIT: Neočekávaná cesta Kolekce Prodloužená verze (3 Blu-ray)

899 Kč

 

 
HOBIT: Neočekávaná cesta 3D + 2D Kolekce Prodloužená verze (2 Blu-ray 3D + 3 Blu-ray)

HOBIT: Neočekávaná cesta 3D + 2D Kolekce Prodloužená verze (2 Blu-ray 3D + 3 Blu-ray)

1 199 Kč

 

 
HOBIT: Šmakova dračí poušť 3D + 2D Kolekce Prodloužená verze (2 Blu-ray 3D + 3 Blu-ray)

HOBIT: Šmakova dračí poušť 3D + 2D Kolekce Prodloužená verze (2 Blu-ray 3D + 3 Blu-ray)

1 199 Kč

 

 
HOBIT: Šmakova dračí poušť Kolekce Prodloužená verze (3 Blu-ray)

HOBIT: Šmakova dračí poušť Kolekce Prodloužená verze (3 Blu-ray)

899 Kč

 

 
HOBIT: Bitva pěti armád Kolekce Prodloužená verze (5 DVD)

HOBIT: Bitva pěti armád Kolekce Prodloužená verze (5 DVD)

599 Kč

 

 
HOBIT: Bitva pěti armád 3D + 2D Prodloužená verze (2 Blu-ray 3D + 3 Blu-ray)

HOBIT: Bitva pěti armád 3D + 2D Prodloužená verze (2 Blu-ray 3D + 3 Blu-ray)

1 199 Kč

 

 
Pán prstenů: Společenstvo prstenu KINOVERZE s českým dabingem (Blu-ray)

Pán prstenů: Společenstvo prstenu KINOVERZE s českým dabingem (Blu-ray)

299 Kč

 

 
Pán prstenů: Návrat krále KINOVERZE s českým dabingem (Blu-ray)

Pán prstenů: Návrat krále KINOVERZE s českým dabingem (Blu-ray)

299 Kč

 

 
HOBIT: Neočekávaná cesta (DVD)

HOBIT: Neočekávaná cesta (DVD)

199 Kč

 

 
Pán prstenů: Dvě věže KINOVERZE s českým dabingem (Blu-ray)

Pán prstenů: Dvě věže KINOVERZE s českým dabingem (Blu-ray)

299 Kč

 

 
HOBIT Trilogie 1 - 3 3D + 2D Kolekce (6 Blu-ray 3D + 6 Blu-ray)

HOBIT Trilogie 1 - 3 3D + 2D Kolekce (6 Blu-ray 3D + 6 Blu-ray)

1 999 Kč

 

 
PÁN PRSTENŮ Trilogie - Rozšířená edice (12 DVD)

PÁN PRSTENŮ Trilogie - Rozšířená edice (12 DVD)

1 299 Kč

 
HOBIT Trilogie 1 - 3 Kolekce (6 Blu-ray)

HOBIT Trilogie 1 - 3 Kolekce (6 Blu-ray)

1 499 Kč

 
Pán prstenů: Návrat krále (WARNER BESTSELLERS) (DVD)

Pán prstenů: Návrat krále (WARNER BESTSELLERS) (DVD)

199 Kč

 

 
HOBIT Trilogie 1 - 3 Jumbo Steelbook™ Kolekce + DÁREK fólie na SteelBook™ (6 Blu-ray)

HOBIT Trilogie 1 - 3 Jumbo Steelbook™ Kolekce + DÁREK fólie na SteelBook™ (6 Blu-ray)

1 699 Kč

 

 
Pán prstenů: Dvě věže (WARNER BESTSELLERS) (DVD)

Pán prstenů: Dvě věže (WARNER BESTSELLERS) (DVD)

199 Kč

 

 
Pán prstenů: Společenstvo Prstenu (WARNER BESTSELLERS) (DVD)

Pán prstenů: Společenstvo Prstenu (WARNER BESTSELLERS) (DVD)

199 Kč

 

 
Pán prstenů: Společenstvo Prstenu 2DVD (DVD)

Pán prstenů: Společenstvo Prstenu 2DVD (DVD)

299 Kč

 

 
Pán prstenů: Dvě věže 2DVD (DVD)

Pán prstenů: Dvě věže 2DVD (DVD)

299 Kč

 

 
Pán prstenů: Návrat krále 2DVD (DVD)

Pán prstenů: Návrat krále 2DVD (DVD)

299 Kč

 

 
HOBIT: Šmakova dračí poušť (DVD)

HOBIT: Šmakova dračí poušť (DVD)

199 Kč