Certifikát Ověřeno zákazníky

Komedie (Drsňačky, Machři 2, 21 Jump street) Kolekce (3 DVD)

Název titulu:Komedie (Drsňačky, Machři 2, 21 Jump street) Kolekce
Originál:Comedy Collection (The Heat, Grown Ups 2, 21 Jump Street) (USA, 2014)
Katalogové č.:1020142
Formát:DVD
Kategorie:Akční filmy, Komedie
V prodeji od:12. 12. 2014
Dostupnost:
skladem  
Kdy zboží dostanu?

Naše cena: 299 Kč (vč. DPH)

Zvuk:Dolby Digital 5.1 anglicky
Dolby Digital 5.1 česky
Titulky:anglické, české
Délka:117 + 102 + 109 minut
Hrají: Sandra Bullock, Melissa McCarthy, Marlon Wayans, Taran Killam, Michael Rapaport, Thomas F. Wilson, Kaitlin Olson, a další >
Režie:Paul Feig, Dennis Dugan, Phil Lord, Chris Miller
Sdílení:

 

Komedie (Drsňačky, Machři 2, Jump street) kolekce 3dvd

Comedy Collection (The Heat, Grown Ups 2, 21 Jump Street)

 

Drsňačky

Zvláštní agentka FBI Sarah Ashburn (Sandra Bullock) a bostonská policajtka Shannon Mullins (Melissa McCarthy) už nemůžou být odlišnější. Upjatá Sarah pracuje v New Yorku a doufá v další povýšení. Je ambiciózní, talentovaná, inteligentní a má detektivní schopnosti jako Sherlock Holmes. Je vždy a za všech okolností tou nejchytřejší ze všech a nebojí se to dát najevo. Kvůli tomu taky nemá ani rodinu ani přátele.

Jen kolegy, kteří ji nesnáší. Oproti tomu svérázná Shannon vyrostla na ulicích Bostonu a umí střílet rovnou od boku. Pistolí i svou nevymáchanou pusou. A protože před nedávnem mimo jiné zatkla i svého bratra, tak ji pro změnu nesnáší její rodina.

Tyto dvě představitelky zákona se prostě musí nevyhnutelně potkat – Sarah je totiž převelena do Bostonu, aby pomohla tamní policii vyřešit sérii brutálních vražd. A tak nastane nevyhnutelný střet nejen s bostonským podsvětím, ale i mezi představitelkami zákona, protože dostaly rozkaz, že spolu musí na případu spolupracovat.

Potíž je v tom, že ani jedna z nich o takovou spolupráci nestojí. Sarah chce všem dokázat, že sama vyřeší velký případ, a Shannon zase nechce, aby pracoval někdo cizí a ještě takto nesnesitelný na „jejím území".

Ale protože rozkaz je rozkaz, nakonec musí vytvořit detektivní dvojici a stát se parťačkami. Zatímco Sarah zjišťuje, že se jí hodí Shanonina pouliční chytrost, Shanon se naopak učí sebeovládání, aby se, dříve než někoho seřve nebo praští, aspoň nadechla. Když nakonecspojí své síly a postaví se brutálnímu drogovému magnátovi, postihne je překvapivá věc: přátelství.

 

Machři 2

Poté, co se Lenny (Adam Sandler) se svou rodinou přestěhoval zpátky do svého rodného města, aby byl ve společnosti svých kamarádů a jejich dětí, zjišťuje, že pokud se ve vaší blízkosti vyskytují bývalí školní rváči, noví rváči, schizofrenní řidiči autobusů, opilí policajti na lyžích a 400 lidí v kostýmech, schopných vám vtrhnout bez ohlášení na večírek, je úplně jedno, kde bydlíte, šílenství si vás vždycky nějak najde.

 

21 Jump street

Schmidt (Jonah Hill) a Jenko (Channing Tatum) se na střední škole k smrti nenáviděli, aby se z nich v policejní akademii posléze stali nejlepší přátelé.

Ačkoliv nepatří k tomu nejlepšímu, čím se může policejní sbor pochlubit, mají možnost svou pověst změnit ve chvíli, kdy jsou přiděleni k tajné policejní jednotce Jump Street pod vedením kapitána Dicksona (Ice Cube).

Místo zbraní a policejních odznaků jsou vyzbrojeni batohy, aby se za přispění svého nedospělého vzhledu vmísili tajně mezi mládež. Problém je ale v tom, že dnešní dospívající mládež je docela jiná, než jaká byla před několika lety, a Schmidt s Jenkem zjišťují, že jejich představy o životě středoškoláků, ať už jde o sex, drogy či rock'n'roll, jsou zcela k ničemu.

Především ale přicházejí na to, že se stále nevypořádali s celou řadou vlastních problémů, kterým v průběhu dospívání čelili – a oba se musejí postavit hrůze a nervozitě z toho, že se jsou nuceni vrátit znovu na střední školu a znovu zažívat všechny problémy, o kterých se domnívali, že už jsou dávno minulostí.

 

Související produkty

21 Jump Street (Blu-ray)

21 Jump Street (Blu-ray)

299 Kč

 
DRSŇAČKY Prodloužená verze (Blu-ray)

DRSŇAČKY Prodloužená verze (Blu-ray)

399 Kč

 
Machři 2 (Blu-ray)

Machři 2 (Blu-ray)

269 Kč

 

 
Machři 2 (DVD)

Machři 2 (DVD)

199 Kč

 
DRSŇAČKY (DVD)

DRSŇAČKY (DVD)

199 Kč

 

 
21 Jump Street (DVD)

21 Jump Street (DVD)

199 Kč

 
Komedie (Drsňačky, Machři 2, 21 Jump street) Kolekce (3 DVD)

Komedie (Drsňačky, Machři 2, 21 Jump street) Kolekce (3 DVD)

299 Kč

 

 
Policejní akademie 2: První nasazení (DVD)

Policejní akademie 2: První nasazení (DVD)

199 Kč