Certifikát Ověřeno zákazníky

HON NA LIŠKU (DVD)

Název titulu:HON NA LIŠKU
Originál:FOXCATCHER (USA, 2014)
Katalogové č.:1019734
Formát:DVD
Kategorie:Autobiografické filmy, Dramatické filmy, Sportovní filmy
V prodeji od:24. 6. 2015
Dostupnost:
do 5 dnů  
Kdy zboží dostanu?

Naše cena: 99 Kč (vč. DPH)

Zvuk:Dolby Digital 5.1 anglicky
Dolby Digital 5.1 česky
Dolby Digital 5.1 maďarsky
Dolby Digital 5.1 (VO) polsky
Titulky:anglické, bulharské, české, dánské, estonské, finské, chorvatské, litevské, lotyšské, maďarské, norské, polské, rumunské, slovenské, slovinské, srbské, švédské
Délka:134 minut
Hrají:Steve Carell, Channing Tatum, Mark Ruffalo, Sienna Miller, Anthony Michael Hall, Vanessa Redgrave, Tara Subkoff, John W. Iwanonkiw
Režie:Bennett Miller
Sdílení:

 

HON NA LIŠKU  (DVD)

FOXCATCHER

Olympijský vítěz v zápase Mark Schultz (Channing Tatum) žije v chudobě a zapomnění ve Wisconsinu. Nečekaně se mu dostane pozvání od bohatého dědice Johna du Ponta (Steve Carell), aby se nastěhoval do jeho okázalého sídla, kde má sestavit a trénovat zápasnický tým pro olympiádu v Soulu v roce 1988. Schultz, který touží vykročit ze stínu svého slavného staršího bratra Davea (Mark Ruffalo), vyhlášeného zápasnického trenéra a taktéž držitele zlaté medaile.

Du Pont, jenž se snaží získat respekt svých vrstevníků a zapůsobit na svou odmítavou matku (Vanessa Redgrave), se s ohledem na své rozsáhlé finanční prostředky a špičkové technické vybavení, které má na farmě Foxcatcher k dispozici, staví do pozice hlavního trenéra celého týmu. Jak Mark svého mecenáše stále silněji začíná vnímat coby otcovskou postavu, mění se i vztah mezi nimi.

Du Pontova nevypočitatelná povaha a psychologické hrátky ale začínají velmi výrazně nahlodávat Markovo již tak nejisté sebevědomí a negativně ovlivňovat výkony, které je schopen na žíněnce podávat. Když začne du Pont upřednostňovat jeho bratra Davea – který má autoritu i sebevědomí, jež Mark i du Pont postrádají – je celé trio na cestě vstříc tragédii, kterou nikdo nedokázal předvídat.

 

 

 

 

Související produkty

HON NA LIŠKU (Blu-ray)

HON NA LIŠKU (Blu-ray)

199 Kč

 

 
Moneyball (Blu-ray)

Moneyball (Blu-ray)

299 Kč

 

 
INDIANA JONES Kolekce (5 DVD)

INDIANA JONES Kolekce (5 DVD)

699 Kč

 

 
RIVALOVÉ (DVD)

RIVALOVÉ (DVD)

99 Kč

 

 
Těžká váha (DVD)

Těžká váha (DVD)

199 Kč

 

 
LE MANS ´66 (Blu-ray)

LE MANS ´66 (Blu-ray)

449 Kč

 

 
42 (DVD)

42 (DVD)

99 Kč

 

 
Muž na laně 3D + 2D (Blu-ray 3D + Blu-ray)

Muž na laně 3D + 2D (Blu-ray 3D + Blu-ray)

269 Kč