Certifikát Ověřeno zákazníky

SPIDER-MAN 1 - 3 Origins Trilogie DigiBook Kolekce (4K Ultra HD + 6 Blu-ray)

Název titulu:SPIDER-MAN 1 - 3 Origins Trilogie DigiBook Kolekce
Originál:SPIDER-MAN Origins 1 - 3 (USA, 2002)
Katalogové č.:1022696
Formát:4K Ultra HD
Kategorie:Akční filmy, Fantasy filmy, Rodinné filmy, Sci-fi filmy, Thrillery, , KOLEKCE, 4K Ultra HD filmy
V prodeji od:17. 11. 2017
Dostupnost:
vyprodáno  
Kdy zboží dostanu?

Naše cena: 2 124 Kč (vč. DPH)

Běžná cena s DPH: 2 499 Kč
Ušetříte: 375 Kč (15%)
Zvuk:Dolby TrueHD 5.1 anglicky
Dolby Digital 5.1 česky
Dolby Digital 5.1 maďarsky
Dolby Digital 5.1 polsky
Titulky:anglické, arabské, bulharské, české, dánské, finské, hindské, holandské, litevské, maďarské, norské, polské, rumunské, řecké, slovinské, turecké
Délka:398 minut
Hrají:Tobey Maguire, Willem Dafoe, Kirsten Dunst, James Franco, Cliff Robertson, Rosemary Harris, J.K. Simmons, a další >
Režie:Sam Raimi
Sdílení:

 

SPIDER MAN 4K Ultra HD kolekce (7BD Digibook)

Spider-Man Origins Collection Digibook (3xUHD BD + 4xBD)

Digibook kolekce obsahuje tyto díly:

 

Spider-Man (4K Ultra HD + Blu-ray)

 

Student Peter Parker (Tobey Maguire) je obyčejný inteligentní mladík, kterého vychovává jeho teta May se strýcem Benem. Žije si svým obyčejným studentským životem, tajně miluje svoji spolužačku Mary Jane (Kirsten Dunst) a přivydělává si jako fotograf pro místní noviny.

Vše se však jednoho dne změní. Při školní exkurzi ho kousne geneticky upravený pavouk a Peter nevědomky získává nadlidské schopnosti. Poté co nepřímo zapříčiní smrt svého strýce začne objevovat své nově nabyté schopnosti a stává se z něho muž dvou tváří , který se snaží bojovat se zločinem. Tvrdou zkoušku jeho záměru mu však připraví milionář Norman Osborn, který se při testech nově vyvíjené látky v laboratořích jeho firmy promění v Green Goblina jež začne terorizovat město. Peter jako Spider-man se tak bude muset tváří v tvář utkat s Green Goblinem a zastavit jeho řádění.

Komiksový hrdina Spider-man se v roce 2002 konečně dočkal svého filmového zpracování. Tržby z kin byly opravdu vysoké a tak není divu, že se i později úspěšně prosadil na DVD nosičích. Postupem času to byla i jasná volba pro převod do vysokého Blu-ray rozlišení, objevila se ovšem pouze celá Bluray trilogie bez možnosti koupit si kterýkoliv z dílů samostatně. To se však nyní mění a samostatný první díl Spider-mana si již můžete předobjednat na Blue-ray.

 

Spider-Man 2 (4K Ultra HD + Blu-ray)


Od chvíle, kdy se Peter Parker (TOBEY MAGUIRE) rozhodl opustit svou dlouholetou lásku Mary Jane Watson (KIRSTEN DUNST), aby se mohl v kostýmu Spider-Mana i nadále zodpovědně věnovat svému povolání superhrdiny, uplynuly dva roky. Jeho touha po milované M.J. se ale postupem času stala ještě silnější a proto si nyní pohrává s myšlenkou, že by se tajného života superhrdiny na důkaz své lásky vzdal. M.J. se však mezitím rozhodla jít dál vydala se na dráhu filmové herečky a v jejím životě figuruje nový muž.

Peter má problémy i se svým nejlepším přítelem Harrym Osbornem (JAMES FRANCO). Jejich kamarádský vztah začíná být stále více zastíněn Harryho záští vůči Spider-Manovi, jehož viní ze smrti svého otce. Když už se zdá, že se situace nemůže změnit k horšímu, je Peter postaven tváří v tvář mocnému Dr. Octopusovi (ALFRED MOLINA) ďábelské stvůře s dvěma páry smrtících chapadel, která je mu více než důstojným protivníkem. Aby dokázal jeho řádění zastavit, musí se naučit žít se svým osudem a využít všech svých schopností, které jsou mu zároveň darem i prokletím.

 

Spider-Man 3 (4K Ultra HD + Blu-ray)


Infikovala ho neznámá látka, která znásobila jeho schopnosti a změnila i jeho nositele Petera Parkera (Tobey Maguire). Z dobráckého superhrdiny se stal pyšný a agresivní týpek, který kašle na ostatní, včetně životní lásky Mary Jane (Kirsten Dunst). Souboj se sebou samým ale nebude jedinou bitvou, která ho ve třetím pokračování série čeká. Dva jeho největší nepřátelé spojili své síly ve snaze ho definitivně zlomit. Spider-man čelí nejtěžší zkoušce. Najde-li v sobě pravé Já, má šanci zvítězit. Když se mu to nepodaří, padne.

Balení obsahuje také bonusový Blu-ray disk.

 

 

 

 

 

Související produkty

Spider-Man 3 (DVD)

Spider-Man 3 (DVD)

199 Kč

 
Spider-Man 2 (DVD)

Spider-Man 2 (DVD)

99 Kč

 
Spider-Man 2 (DVD)

Spider-Man 2 (DVD)

199 Kč

 
Senzační Spider-man 3 (DVD)

Senzační Spider-man 3 (DVD)

199 Kč

 
Senzační Spider-man 2 (DVD)

Senzační Spider-man 2 (DVD)

199 Kč

 
Senzační Spider-Man 4 (DVD)

Senzační Spider-Man 4 (DVD)

199 Kč

 
Spider-Man SPECIÁLNÍ EDICE (DVD)

Spider-Man SPECIÁLNÍ EDICE (DVD)

199 Kč

 
Armáda temnot (Blu-ray)

Armáda temnot (Blu-ray)

199 Kč