Certifikát Ověřeno zákazníky

LABYRINT: Trilogie 1 - 3 Kolekce (3 Blu-ray)

Název titulu:LABYRINT: Trilogie 1 - 3 Kolekce
Originál:MAZE RUNNER: Trilogy (USA, 2017)
Katalogové č.:1023326
Formát:Blu-ray
Kategorie:Akční filmy, Sci-fi filmy, Thrillery, KOLEKCE
V prodeji od:30. 5. 2018
Dostupnost:
vyprodáno  
Kdy zboží dostanu?

Naše cena: 899 Kč (vč. DPH)

Běžná cena s DPH: 999 Kč
Ušetříte: 100 Kč (10%)
Zvuk:DTS-HD Master 7.1 anglicky
DTS-HD Master 5.1 anglicky
Dolby Digital 5.1 česky
Titulky:anglické pro neslyšící, české
Délka:114 + 131 + 140 minut
Hrají:Dylan O'Brien, Dexter Darden, Thomas Brodie-Sangster, Rosa Salazar, Ki-hong Lee, Giancarlo Esposito, Nathalie Emmanuel, a další >
Režie:Wes Ball
Sdílení:

 

LABYRINT: Trilogie - Kolekce (3BD)

MAZE RUNNER: Trilogy Collection

 

Labyrint: Útěk

Thomas se jednoho dne probudí uvězněný v obřím bludišti společně se skupinou dalších chlapců. Na svět venku nemá žádné vzpomínky, jen podivné sny o záhadné organizaci známé jako W.C.K.D. Když se mu podaří poskládat dohromady jednotlivé fragmenty ze své minulosti podle vodítek v bludišti, může doufat, že odhalí svůj skutečný cíl a způsob, jak z bludiště uniknout.

 

Labyrint: Zkoušky ohněm

Když Thomas a jeho kamarádi dokázali uniknout z vražedného labyrintu, doufali, že se dokážou vrátit ke svým starým životům. Nemohli se ale splést víc. Místo svobody je čekal pouhý postup do druhé fáze zkoušky připravené organizací Z.L.S.N.

Pro Thomase a ostatní přeživší Placery z labyrintu tak běhání zdaleka nekončí. Jejich další útěk je zavede na Spáleniště, nejvíce sežehnutou část planety, krajinu plnou nepředstavitelných překážek. Sluneční erupce sežehly Zemi na popel a proměnily ji v pustinu.

větové vlády se zhroutily – a s nimi i řád a právo. Rozpadajícími se troskami měst teď bloudí takzvaní „raplové", lidé pokrytí hnisajícími ranami, které nakažlivý virus dohnal za hranu příčetnosti. Jejich jediným cílem je najít cokoliv živého, aby se nasytili. Thomas a jeho přátelé musí rychle najít bezpečné útočiště a organizace Z.L.S.N. se stará o hlavně to, aby jim šance na přežití nastavila v jejich neprospěch.

Placeři se ale dokáží spojit s bojovníky odporu, zasáhnout vrchní velení Z.L.S.N. a odhalit tak další šokující plány, které si pro ně společnost přichystala. Thomase čeká tvrdá zkouška ohněm. Skutečně se někde uvnitř v jeho hlavě skrývá tajemství, které je zachrání?

 

Maze Runner: The Death Cure

V epickém finále trilogie Labyrint vede Thomas (Dylan O’Brien) svou skupinu unikajících Placerů na jejich poslední a nejnebezpečnější misi. Musejí se poprat o naději ve světě, který se hroutí pod tíhou zákeřné nemoci, musejí bojovat o přežití mezi nakaženými a nepříčetnými „raply“ na straně jedné a nevyzpytatelnou organizací Z.L.S.N. na straně druhé. Mohou vůbec ještě někomu a něčemu věřit?

Aby Thomas zachránil sebe i své přátele, musí proniknout do legendárního Posledního města, labyrintu řízeného Z.L.S.N. Toto místo se může stát nejhroznějším bludištěm ze všech. Ten, kdo tuto misi přežije, získá odpovědi na všechny otázky, které si Placeři položili od chvíle, kdy poprvé dorazili do labyrintu.

 

 

 

 

 

Související produkty

LABYRINT: Útěk (Blu-ray)

LABYRINT: Útěk (Blu-ray)

269 Kč

 

 
LABYRINT: Zkoušky ohněm (Blu-ray)

LABYRINT: Zkoušky ohněm (Blu-ray)

269 Kč

 

 
LABYRINT: Útěk (DVD)

LABYRINT: Útěk (DVD)

149 Kč

 

 
LABYRINT: Zkoušky ohněm (DVD)

LABYRINT: Zkoušky ohněm (DVD)

149 Kč

 

 
LABYRINT: Vražedná léčba (DVD)

LABYRINT: Vražedná léčba (DVD)

149 Kč

 

 
LABYRINT: Útěk + slipcase + comic book Limitovaná edice (Blu-ray)

LABYRINT: Útěk + slipcase + comic book Limitovaná edice (Blu-ray)

269 Kč

 

 
LABYRINT: Zkoušky ohněm (Knižní edice) (DVD)

LABYRINT: Zkoušky ohněm (Knižní edice) (DVD)

149 Kč

 

 
MATRIX TRILOGIE Kolekce (3 DVD)

MATRIX TRILOGIE Kolekce (3 DVD)

299 Kč