Certifikát Ověřeno zákazníky

Já padouch BD + DVD Combo Pack (Blu-ray)

Název titulu:Já padouch BD + DVD Combo Pack
Originál:Despicable Me (USA, 2010)
Katalogové č.:1008547
Formát:Blu-ray
Kategorie:Animované filmy, Dětské filmy, Komedie, Pohádky, Rodinné filmy
V prodeji od:31. 1. 2011
Dostupnost:
skladem  
Kdy zboží dostanu?

Naše cena: 499 Kč (vč. DPH)

Zvuk:DTS-HD Master 5.1 anglicky
DTS 5.1 česky
Dolby Digital 5.1 dánsky
Dolby Digital 5.1 finsky
Dolby Digital 5.1 holandsky
Dolby Digital 5.1 japonsky
Dolby Digital 5.1 norsky
Dolby Digital 5.1 řecky
Dolby Digital 5.1 švédsky
Titulky:anglické, české, dánské, finské, holandské, japonské, norské, řecké, švédské
Délka:95 minut
Hrají:Danny R. McBride, Ken Jeong, Jason Segel, Steve Carell, Miranda Cosgrove, Kristen Wiig, Russell Brand, Will Arnett, Julie Andrews, Jack McBrayer, Jemaine Clement
Režie:Pierre Coffin, Chris Renaud
Sdílení:

Já, padouch / Despicable Me / combo pack (blu-ray + dvd)

Uprostřed půvabného předměstí s pěkně udržovanými zahradami a bělostnými ploty stojí černý dům obklopený mrtvým trávníkem!

A právě tady se ukrývá Gru, který se svou armádou podrážděných malých žlutých pomocníků Mimoňů plánuje PŘEVZÍT VLÁDU NAD SVĚTEM.
S pomocí celého arzenálu smršťovacích paprsků, zmrazovacích zbraní a bitevních vozidel pro zemi i vzduch je Gru zvyklý přemoci každého, kdo se mu postaví do cesty. Ale příjezd tří malých osiřelých děvčátek a jejich odhodlání udělat z něj svého tatínka ohrožuje jeho pověst SUPER PADOUCHA!

BONUSY:

  • 3 exkluzivní krátké filmy o Mimoních!
  • Hra Gru’s Rocket Builder
  • Padouší rytmus
  • Tajný recept na koláčky od slečny Hattie
  • Komentář režiséra a Mimoňů
  • Svět filmu Já, padouch
  • Když Gru a Mimoňové ovládnou obrazovku, nikdy nevíte, co se při sledování filmu stane příště.
  • A mnohem více!

Recenze Já padouch BD + DVD Combo Pack (Blu-ray)

Samotář Gru svým vzhledem připomíná něco mezi strýčkem Festerem, Tučňákem z Burtonova druhého Batmana, Quasimodem a bondovským Blofeldem. To poslední by k němu mělo sedět nejvíce, protože Gru je superpadouch. Pod jeho strašidelně vyhlížejícím domem se skrývá laboratoř plná geneticky vyšlechtěných skřítků, zvaných mimoňové a postarší vědec Nefario, zásobující Grua svými vynálezy. Gru by se rád zapsal mezi věhlasné zločince, jenže ve svém oboru není nejúspěšnější. Navíc jej hrubě zastiňuje konkurent Vektor, který právě ukradl pyramidu. Gru se to rozhodne trumfnout a ukrást Měsíc. K tomu ale potřebuje speciální zmenšovač, toho času ve Vektorově vlastnictví. Gru ale ví, jak mu přístroj ukrást. Potřebuje k tomu jen trojici sirotků, které za tímto účelem adoptuje. A jak už to tak u animovaných filmů bývá, pod vlivem tří roztomilých spratků projde cynický zloduch nezbytným duševním vývojem.


Gru je podobný typ postavy, jako mnohem známější Shrek. Jen o něco zahořklejší a zlomyslnější. Právě díky němu se dočkáme humoru, který sice není vyloženě pro dospělé, ale ani stoprocentně infantilní. Já, padouch je vlastně ideálním filmem pro celou rodinu. Děti mohou být uspokojeny jednoduchými, ale fungujícími gagy a roztomilými, avšak nikoli trapnými a většinou i opravdu vtipnými mimoni, jejichž funkce je zaměřena právě na dětské publikum. Díky nim si nemusí lámat hlavu s inteligentním humorem, který ocení spíše dospělí. Zajímavé na snímku je, že právě dospělým je určený i nezbytný morální apel, hlavní téma filmu je totiž rodičovství. Gru se musí rozhodnout mezi svými megalomanskými plány a rodinným životem, do nějž se dostává jen velmi pomalu a obtížně. Sám se navíc vyrovnává s nedostatečnou pozorností své matky. Jeho nepřítel, fracek Vektor, se zase snaží nezklamat svého padoušského otce. Zároveň je souboj obou padouchů soubojem dvou generací. Gru se svým předimenzovaným vybavením, mutanty a celkovým vzhledem zloducha ze starých bondovek, oproti němu Vektor, jenž se svou teplákovou soupravou, brýlemi, luxusním, high-tech vybaveným sídlem reprezentuje záporáka 21. století. Já, padouch je po všech stránkách vydařený film, a postupné „sládnutí“ a celkový přerod do dojemného kýče jeho kvality nijak neohrožuje.

BONUSOVÝ MATERIÁL:

Nabídka disku je poměrně bohatá. Obsahuje tři dokumenty (o grafice, hudbě a filmu jako takovém), které jsou sice propagačním materiálem, z něhož je na kilometry cítit plácání se po zádech, nicméně informačně celkem hodnotným. Ti nejmenší si mohou procvičit zeměpisné znalosti u krátké interaktivní hry a navnadit se trailerem na počítačovou hru podle filmu. Diváci, kteří si mimoně zamilovali, si je můžou ještě užít ve třech povedených samostatných krátkých filmech.

Autor: FILIP

Fotogalerie z recenze Já padouch BD + DVD Combo Pack (Blu-ray)

 

 

Související produkty

Já padouch  (DVD)

Já padouch (DVD)

149 Kč

 

 
Já padouch 2 (DVD)

Já padouch 2 (DVD)

149 Kč

 

 
Madagaskar (DVD)

Madagaskar (DVD)

149 Kč

 

 
Na vlásku - Edice Disney klasické pohádky (DVD)

Na vlásku - Edice Disney klasické pohádky (DVD)

199 Kč

 

 
Hledá se Nemo - Disney Pixar Edice (DVD)

Hledá se Nemo - Disney Pixar Edice (DVD)

199 Kč

 

 
RAUBÍŘ RALF + RAUBÍŘ RALF A INTERNET Kolekce (2 DVD)

RAUBÍŘ RALF + RAUBÍŘ RALF A INTERNET Kolekce (2 DVD)

337 Kč

 

 
TAJNÝ ŽIVOT MAZLÍČKŮ 2 (4K Ultra HD + Blu-ray)

TAJNÝ ŽIVOT MAZLÍČKŮ 2 (4K Ultra HD + Blu-ray)

764 Kč

 

 
AUTA 3 - Edice Pixar New Line (DVD)

AUTA 3 - Edice Pixar New Line (DVD)

167 Kč